رستوران آرارات ارمنستان | تور ارمنستان

رستوران آرارات ارمنستان

رستوران آرارات ارمنستان

تور ارمنستان رستوران آرارات ارمنستان

رستوران آرارات ارمنستان رستورانی با انواع غذاهای متنوع و لذیذ که دارای قدمت می باشد و به سنت‌ قدیمی خود شهرت گرفته است، رستوران آرارات ارمنستان هنرمندان و نویسندگان زیادی مانند : نرسیسیان، شیراز، ایساهاکیان و دیگر هنرمندان معروف در این رستوران معمولا حضور دارند. رستوران آرارات ارمنستان دارای غذاهای ارمنی می باشد و موسیقی زنده محلی هم از برنامه های رستوران آرارات ارمنستان می باشد.

رستوران آرارات یکی از رستوران های ارمنستان واقع در شهر ایروان می باشد که ساختمان اصلی این رستوران توسط الکساندر تومانیان طراحی شده است.  رستوران آرارات ارمنستان تاریخی دیرینه و کهن دارد و به خاطر سنت‌های بسیار دیرینه خود شهرت یافته است. رستوران آرارات به دلیل فضای سنتی و زیبایی که دارد مورد پسند نویسندگان و هنرمندان بزرگ ارمنی بسیاری از جمله نرسیسیان، شیراز، ایساهاکیان و غیره بوده است. این رستوران قدیمی از شهرت جهانی برخوردار می باشد.

در این رستوران غذا‌های ارمنی بسیار لذیذ به همراه موسیقی زنده و محلی ارمنی سرو می شود. برای اینکه طعم خوب غذاهای محلی ارمنستان را امتحان کنید و از آن لذت ببرید می توانید در سفر خود به ارمنستان به این رستوران سنتی و زیبا مراجعه کنید.

رستوران آرارات، رستورانی سنتی در ارمنستان است که ارامنه مقیم خارج از کشور ارمنستان تمایل زیادی نشان می دهند که جشن های زمستانه خود را در این رستوران برگزار کنند.

آدرس رستوران در ارمنستان : ایروان، میدان جمهوری، ساختمان دولتی شماره۲

رستوران آرارات

رستوران آرارات با تاریخی کهن به سنت‌های دیرینه خود شهرت دارد، اینجا محبوب نویسندگان و هنرمندان بسیاری از جمله نرسیسیان، شیراز، ایساهاکیان و دیگران بوده است.

این رستوران غذا‌های ارمنی را به همراه موسیقی زنده و محلی ارمنی سرو می‌کند.

 

تور ارمنستان , رستوران در ارمنستان , رستوران در ایروان

ورودی ها

  • هزینه رستوران پروانه ارمنستان

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *